Korporacyjny Doradca Leasingowy

KONTAKT

Stary Janków - Dodane przez rekrutacje.finansowe (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Korporacyjny Doradca Leasingowy

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta w obszarze bankowości korporacyjnej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KDL/Warszawa

Zadania:

Realizowanie zadań sprzedażowych w ramach współpracy z Centrami Bankowości Korporacyjnej,
Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i sprzedaż produktów leasingowych,
Przygotowywanie oraz prowadzenie szkoleń i prezentacji oraz akcji promocyjnych z wybranymi partnerami biznesowymi.

Wymagania:

Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych, mile widziana branża leasingowa,
Znajomość zagadnień związanych z rynkiem usług finansowych i leasingowych,
Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
Umiejętność obsługi MS Office w stopniu średniozaawansowanym,
Czynne prawo jazdy Kat. B,
Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym,
Umowę agencyjną (własna działalność gospodarcza),
Niezbędne narzędzia pracy ( telefon, laptop, samochód służbowy, biuro),
Pakiet szkoleń umożliwiający rozwój zawodowy oraz osobisty,
Prywatną opiekę medyczną,
Pozytywną atmosferę pracy.

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem w temacie KDL/Warszawa.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Mapa Stary JankówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Korporacyjny Doradca Leasingowy

Polecane, ciekawe strony z Wołomina. Prowadzisz serwis o Wołominie lub zwiazany z Wołomin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę My Wołomin !Zobacz stronę Centrum Kształcenia PASCAL  !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe Wołomina !Zobacz stronę Miejski Dom Kultury w Wołominie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wołomin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wołomina: Warszawa ogłoszenia - Legionowo darmowe ogłoszenia - Otwock ogłoszenia bezpłatne - Piaseczno ogłoszenia - Pułtusk sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję