Bankier Klienta

KONTAKT

Wołomin - Dodane przez k.mrowka (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Bankier Klienta

Weź udział w ogólnopolskim procesie rekrutacyjnym Praca w bankowości, którego organizatorem jest serwis FranczyzaBanku.pl. Partnerami biznesowymi serwisu są prestiżowe Instytucje, m.in.: Alior Bank SA, Bank BPH SA, Bank Zachodni WBK SA, Dom Kredytowy NOTUS SA, Euro Bank SA, Getin Noble Bank SA, Meritum Bank ICB SA, Santander Consumer Bank SA. Serwis współpracuje z Franczyzobiorcami w/w instytucji, którzy prowadzą placówki bankowe oraz biura kredytowe w całej Polsce.

Serwis FranczyzaBanku.pl rekrutuje dla swoich Partnerów Biznesowych (Franczyzobiorców), którzy prowadzą placówki bankowe, Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska
Bieżąca obsługa operacyjna Klientów
Analiza potrzeb klientów i sprzedaż produktów depozytowo kredytowych
Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta
Sporządzanie umów kredytowych oraz kompletowanie dokumentacji
Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku
Aktywny udział w funkcjonowaniu Placówki
Wymagania
Wykształcenie min. średnie,
Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta oraz branży finansowej,
Umiejętności sprzedażowe,
Komunikatywność, otwartość i nastawienie na pracę z ludźmi,
Bardzo dobra organizacja pracy oraz dokładność i rzetelność,
Biegła obsługa komputera,
Dobra znajomość obsługi MS Office,
Wysoka motywacja do pracy,
Oferujemy
Anonimowość: Twoje CV nie zostanie przekazane obecnemu pracodawcy.
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
Wynagrodzenie złożone z podstawy oraz prowizji od zrealizowanej sprzedaży,
Cykl szkoleń podnoszących kwalifikacje,
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
Wsparcie w poszukiwaniu pracy.

Wyślij nam swoje CV, a my zajmiemy się Twoją karierą!

Mapa WołominProfil założony 8 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Bankier Klienta

Polecane, ciekawe strony z Wołomina. Prowadzisz serwis o Wołominie lub zwiazany z Wołomin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Miejski Dom Kultury w Wołominie !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe Wołomina !Zobacz stronę My Wołomin !Zobacz stronę Centrum Kształcenia PASCAL  !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wołomin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wołomina: Warszawa ogłoszenia - Legionowo darmowe ogłoszenia - Otwock ogłoszenia bezpłatne - Piaseczno ogłoszenia - Pułtusk sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję